Kategorie produktů   

     heartOzdravme přírodu svým ekologickým přístupem - ozdravíme sami sebe.... heart

FILOSOFIE VÝROBCŮ


KHÁDÍ   
Přírodní kosmetika Khadi zahrnuje komplexní vlasovou, pleťovou a tělovou péči. V jejím sortimentu naleznete rostlinné barvy na vlasy té nejvyšší kvality. Receptury produktů jsou na základě ajurvédy a zároveň jsou podle přísných evropských standardů certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.  
 
ECO CLEAN  
Eco Clean, to jsou ekologické čisticí prostředky vyráběné v Dánsku, se složením podle přísných standardů certifikace Ecocert.    
Eco Clean zahrnuje jak čističe pro různé každodenní potřeby čištění a mytí, jako jsou intenzivní čistič a odstraňovač vodního kamene - výborný pro mytí koupelen, anebo WC čistič - mimochodem se 100 % ingrediencí přírodního původu, tak prostředky na praní prádla anebo na mytí nádobí. Obaly produktů Eco Clean jsou 100% recyklované.   

ATTITUDE   
Prvotřídní kanadská kosmetika pro děti a celou rodinu    

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Výroba široké řady produktů kosmetiky a drogerie pro těhotné, děti i celou rodinu je založena výhradně na šetrných „worry-free" ingrediencích, nenajdete zde žádné složky, které by mohly škodit našemu zdraví. Originální a veselé obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné.
ATTITUDE vedle dětské kosmetiky, vlhčených ubrousků, opalovacích krémů a ekodrogerie také nabízí kosmetiku nejen pro těhotné ženy, kosmetiku s detoxikačním účinkem Super Leaves a ekodrogerii speciálně pro domácnost s dětmi.
 
 
 
 

NATY   
Švédská BIO jednička v péči o děti i o ženy    

Švédská firma s více než dvacetiletou tradicí NATY založená "maminkou průkopnicí" Marlene Sandberg vyrábí nejenom velmi oblíbené a kvalitní bio plenky a vlhčené ubrousky či kompletní kosmetickou řadu pro ty nejmenší i dospělé, ale také nabízí širokou řadu dámských hygienických potřeb.
V nabídce značky Naty najdete kromě plenek, vlhčených ubrousků, sáčků na plenky, kosmetiky pro děti a dospělé, také dámské vložky a tampony.
 
 
 
 

LAVERA    

100% certifikovaná přírodní kosmetika z Německa – pro zdraví, krásu a pohodu.     
Certifikáty Bio a NATRUE zaručují, že kosmetika obsahuje to nejlepší z přírody – žádné chemikálie, silikony, ropu, hliníkové soli ani mikroplasty. Produkty ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech. Účinnost a kompatibilita s pokožkou je zajišťována díky testům na dobrovolnících. 95% všech výrobků se může pochlubit certifikátem Vegan a samotná výroba je ekologická.   
 
                                    yes  PŘI NÁKUPU NAD 1500,-- DOPRAVA ZDARMA    

 
00
 
 
©